Kendinizi Şımartın

Merhaba sevgili dostlar;

Yine bir yazımızda, konumuz kendimiz.

♦Çünkü, farkettim ki ne kadar anlatırsak anlatalım, ” bu kendine iyi davranma konusunda” bir farkındalık tam olarak yaşayamadık, bu konuda aydınladı isek de, icraatte eksik kalıyoruz.

♦Diyorum ki, evde yoruluyoruz, işte yoruluyoruz, ilişkilerimizde yoruluyorız, peki bu kadar şeye rağmen hiç kendimizi şımartıyor muyuz? Hiç sanmıyorum.?

♦Benden söylemesi, hiç öyle birileri gelecek size iltifat edecek, dinlendirecek, gezdirecek, eğlendirecek diye beklemeyin. Emin olun, gün gelir saçlarınıza aklar düşmüş, hayat geçmiş, gitmişken bulursunuz kendinizi. Ne ben, ne siz hayatı ıskalamayalım. ?

♦Deli gibi şımarın, keyif aldığınız aktivitelere zaman ayırın.??

♦Fırsat buldukça sevdiğiniz yerlere gidin. Sevdiğiniz pastadan yiyin. Sevdiğiniz müzikleri dinleyin. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla görüşün.????

♦Kendinizi ihmal etmeyin. Sevin..❣❤

♦İyi şeyleri yaşamaya niyet ederseniz, niyet ettiklerinizi yaşarsınız. Bunun için yeterki gönüllü olun ve bir adım atın. Gerisi gelecektir.

♦Çoğalır hayatınızda iyiler, güzeller.. Yeter ki bu yönde bir talebiniz olsun. Kendiniz için güzel şeylere yaşama konusunda talepkar olun.???

İnanın bunları yaşamak için hiç kimseyi, hiç bir şeyi beklemeye gerek yok!! Hemen harekete geçin. Ertelemek, ötelemek, sonra demek, bize daha sonra ancak koca bir pişmanlık yaşatır. Sakın ama sakın yapmayın.?

Kendinizi sevin, sonra etrafınızdakileri sevin, sonra da sevilin..?❣

Sevgiyle kalın.

Yazan

N.B

0 Yorum

  • Posted 24 Mart 2019
     s.o.

    Çok begendim

Yorum Bırakın

Name
E-mail
Yorum

Nemozyy © 2023. Tüm Hakları Saklıdır.