Merhaba sevgili dostlarım,

Günümüze güzellik katmaya, kendimiz için iyi temennilerde bulunmaya devam ediyoruz. Günümüzü güzelleştirmek için neler yapabiliriz?

Gününüzü güzelleştirin

Niyet bu iş için ilk adım olarak kabul edilebilir. Kendine göre güzel bir niyet cümlesi de belirleyebilirsin. Dilersen aşağıdaki niyeti tekrar edebilirsin.

Niyet: Günümü mutlu, huzurlu, sağlıklı, verimli, üretken, çalışkan, başarılı, enerjik, bolluk ve bereket içinde geçirmeye niyet ediyorum.

Niyet etmek

Bugünün egzersizi, kendinize beş, on dakika zaman ayırıp güzel şeyleri düşünmek. Hayatınız da olmasını istediğiniz önemli bir hayaliniz varsa bunu düşünebilirsiniz… Veya size iyi gelen her hangi bir şeyi düşünüp, zihninizde canlandırabilirsiniz. Bu çalışmaya günlük devam etmek bir süre sonra hayalini kurduğunuz şeyi hayatınıza çekmeye yarayabilir. Bugün kendiniz için bir süre sessiz bir yerde imkanınız yoksa olduğunuz yerde olumlu ve güzel şeyler düşünüp mümkünse gözünüzün önüne getirin.

Güzel şeyler düşünmek

Günlük kısa çalışmalarla zihni çalıştırabilir, olmasını istediğiniz şeyleri düşünerek çekim yasası gereğince onları hayatınıza çekebilirsiniz..

Sevgiyle kalın.

Yorum Bırakın

Name
E-mail
Yorum


Warning: Undefined array key "options" in /home/nemozyyc/public_html/wp-content/plugins/trx_addons/components/api/elementor/elementor.php on line 1038

Nemozyy © 2023. Tüm Hakları Saklıdır.